Posao – Inovativni trendovi traže Java programera

inovatrendČlan HUJAK-a tvrtka Inovativni trendovi traži Java developera

JAVA programer (JAVA developer) (m/ž)

Rok prijave: 28.01.2016.
Inovativni trendovi d.o.o.
Adresa: Trnsko 15a, 10020 Zagreb
Web: http://www.inovatrend.com

Tvrtka Inovativni trendovi d.o.o. – specijalizirana za razvoj rješenja namijenjenih unaprjeđenju efikasnosti poslovanja uvođenjem modernih telekomunikacijskih, mobilnih i Internet koncepata, raspisuje natječaj za zapošljavanje djelatnika za radno mjesto “programer” (software developer).

Opis posla

Radno mjesto pretpostavlja angažman na razvoju novog rješenja iz područja “virtualnih igara na sreću” i “kladioničkih sustava”. Očekuje se rad na frontend i backend dijelovima sustava.

Uvjeti

Opće karakteristike:
– samostalan rad na razvoju softvera
– vještina u Kontaktu i komunikaciji s korisnicima radi razumijevanja njihovih potreba i vođenje procesa implementacije
– procjena složenosti i vremena za implementaciju softverskih modula i cjelovitog rješenja
– osmišljavanje arhitekture prema zadanim specifikacijama i očekivanim karakteristikama sustava.
– analiza i razvoj softverskih rješenja s visokom propusnošću i dostupnošću (distribuirani sustavi s dostupnošću od 99.999%)

Programska znanja:
– minimum 3 godine u razvoju složenih Java based softverskih rješenja
– izvrsno pozvanje Java OO paradigme
– iskustvo u radu sa Spring projektima – prvenstveno Spring Framework, Spring Boot, Spring Data JPA, Spring MVC-a
– iskustvo u radu s Hibernate ORM-om
– iskustvo s Git VCS-om
– iskustvo s Gradle build toolom.
– iskustvo s Tomcat-om
– iskustvo s PostgreSQL bazom
– iskustvo s Linux based OS-ovima (Debian, Ubuntu, CentOS,…)
– iskustvo s Web front end razvojem GUI-a (Spring MVC/Thymeleaf/jQuery ili Spring MVC/AngularJS)

Poželjno:
– poznavanje Atlassian Confluence i Jira alata
– korištenje IntelliJ IDEA IDE-a
– iskustvo s Akka toolkitom
– iskustvo s JavaFX-om

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 3

Jezici: Engleski (napredno)

Vozačka dozvola: B

Što nudimo

– rad u malom i dinamičnom timu
– mogućnost rada od kuće
– fokus na primjeni agilne metodologije i drugih, novih ali provjerenih, metodologija/alata u razvoju softvera
– plaćeni troškovi prehrane
– neograničeno korištenje mobilnog telefona
– notebook računalo po izboru
– mogućnost tehničkog usavršavanja kroz plaćenu edukaciju

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije: IT, telekomunikacije

Županija rada: Zagreb i Zagrebačka, Osječko-baranjska

Oglasi

Komentari su isključeni.